Srpen 2018

Mých top 10 nejoblíbenějších seriálů

30. srpna 2018 v 19:53 | Mona |  To jsem já

Jelikož připravuji velký článek, co se grafiky a celého mého progresu za dva roky týče, rozhodla jsem se, že se uchýlím k článku, který mi nezabere zase tolik času, přemýšlení, dohledávání a podobně, ale může napomoci vám ve chvílích nudy. A pokud jste podobný prokrastinátor jako já, jsem si jistá, že vám tento článek přijde k dobru (nebo zlu).

Jedná se o menší sérii a přemýšlela jsem, že bych mohla něco podobného udělat i co se knih týče, ale pokud se vám to nebude zrovna zamlouvat, nejspíše od toho odstoupím, jelikož se až moc začínám podobá těm youtuberům, kteří už neví co natáčet, ale nechtějí pohřbít svůj účet. Já to akorát přenesla do formy blogu.


Jaké je to být pisálkem na Wattpadu

25. srpna 2018 v 16:39 | Mona |  Psaní, mé příběhy
Jak někteří z vás možná ví, píšu na Wattpad: platformu pisálků všech žánrů a různorodých možností, jak sdílet svá díla a příběhy zadarmo. A ať to může znít jakkoliv úžasně, že mladí a amatérští pisálci mají tuto možnost publikace a zpětné vazby, právě u Wattu jsem se setkala s obrovským přívalem negativních poznámek právě na uživatele píšící právě na tuto oranžovou aplikaci.

A dneska bych tuto problematiku chtěla blíže rozebrat, podívat se na tuto stránku ze všech stran a rozebrat z mého osobního usouzení, proč Wattpad ano a proč zase ne.

Prázdninové TBR

19. srpna 2018 v 20:55 | Mona |  Chystám se číst - TBR

Aneb nestíhám!

Ačkoliv se mi skutečnost, že prázdniny jsou již skoro u konce a já jsem doslova nestihla nic z toho, co jsem si plánovala, zrovna nelíbí, alespoň jsem se na poslední chvíli rozhodla to napravit. Vím, že jsem psala, že bych chtěla na tomto blogu co nejvíce omezit tyto TBR, ale v tomto momentě je to jediné, co mě přiměje zvednout zadek a začít něco dělat.

Celé prázdniny jsem oddala psaní. Sice jsem napsala skoro patnáct tisíc slov, ale mé dušování, že se začnu připravovat na maturitu hned začátkem srpna, nevyšlo. Stejně tak s plánem, že si řidičský průkaz začnu dělat během prázdnin… Ehm, pro pořádek; začínám tento týden. *nervózní smích* Prokrastinace a můj líný zadek je zabijácká kombinace.