Konce a nové začátky

19. července 2018 v 20:52 | Mona |  Novinky
*Dívka sedící za počítačovou obrazovkou unaveně vydechla. Svou hlavu třímala v dlaních a všemi silami, které v ní ještě zbývaly, se snažila vymyslet, co napsat… *

Mnozí z vás si možná všimli mé menší odmlky v publikování nových článků. Nechci znít nějak extra dramaticky, proto jen napíšu, že se mi toho v mém osobním životě odehrálo tolik, že tento blog byl bohužel mezi posledními povinnostmi, které mě svazovaly. Ač jsou tato slova více či méně bolestivá pro mou osobu, neznamená to, že jsem na něj úplně zapomněla a odešla od něj. To ne. Miluji psaní, tak strašně moc, až mi to někdy ubližuje a právě psaní blogu mi krapet pomohlo odejít od mé hloupé představy, že jako amatérský pisálek by každé mé slovo mělo být dokonalé. Společně se mnou. Dnešní článek bych však chtěla zaměřit na budoucnost tohoto místa. Jakou cestou se bude odvíjet, a jakou se budu odvíjet já.
První bych asi měla říct, že jsem si tento článek již jednou psala do mobilu. V noci, kdy jsem nemohla spát, a v hlavě se mi honilo stovek myšlenek. Tento výčet myšlenek se od oné fňukající zprávy hodně liší, avšak jedno zůstává pořád stejné - konečný výsledek mého rozhodnutí. Tedy, doufám.

Ehm, může někdo říct, aby ten sousedův pes zmlkl? Snažím se tady navodit smutnou atmosféru a jeho pískot, kterému říkají štěkot, tomu moc nepomáhá.

Takže… Prvně bych chtěla říci, že tento blog měl prvotně sloužit jako taková má menší terapie. Veřejný deníček. Mělo mi to napomoct více se otevřít světu a naučit se mluvit o určitých tématech otevřeně, bez ostychu sdílet můj názor a stát si za ním. A ačkoliv miluji psaní o knihách a vždy mě to k povídání o mém největším koníčku táhlo, cítím, že tohle není ten správný směr, kterým bych se s tímto blogem měla ubírat. Co to znamená? Ne, nekončím s kecáním o knihách, ale nebude to hlavním tématem této stránky a možná našich debat, i když vím, že mnozí z vás to měli rádi. Mým snem pro budoucnost je, abych s vámi mohla komunikovat o všem. Abych se dozvěděla váš pohled na situaci a jak se k určitým věcem stavíte právě vy. Miluji komunikaci, u které se mohu vzdělávat jako člověk a doufám, že to začněte mít rádi i vy. Přece jen jsou tohle střípky ztracených tajemství.

Ono, už jste si toho možná všimli, ale hodně klíčovým slovem je zde chtěla. Tímto rokem po prázdninách začínám maturitní ročník, a i když to nerada připouštím, již teď vím, že budu muset odejít z internetové scény, pokud chci odmaturovat a mít nějaké vzdělání. Ať už z Wattpadu či blogu. Budu muset opustit na nějakou dobu grafiku i psaní a co se čtení týče, to se nejspíše vrhnu na učebnice patologie a somatologie protože dámy a pánové… Já v těch hodinách snad spala. Co to všechno ale znamená? Nu, to, že se budu snažit co nejvíce publikovat právě teď, když mám ještě čas a pak na nějakou dobu zmizím. A možná mi právě tato pauza konečně ukáže, kdo doopravdy jsem.

Snad jsem vás tímto menším překvapením moc nevyděsila a snad se tady zase někdy zastavíte. Věřte, že si s vámi moc ráda popovídám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Black Blood Black Blood | Web | 20. července 2018 v 20:05 | Reagovat

Jo já se snažím začít znovu ale nejde mi to před sebou neuteču

2 Mona Asui Mona Asui | Web | 20. července 2018 v 20:44 | Reagovat

[1]: Někdy je prostě lepší bojovat. Neutíkat.

3 Black Blood Black Blood | Web | 21. července 2018 v 16:25 | Reagovat

[2]: někdy to ani jinak nejde

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama