Květen 2018

Květnové TBR

2. května 2018 v 13:55 | Mona |  Chystám se číst - TBR

Chystám se číst; květen 2018

Tohle je již můj třetí TBR v řadě a upřímně musím říct, že jsem se díky psaní blogu a těchto měsíčních updatů zase dostala do stavu, kdy začínám znovu milovat čtení. A říct tohle po roku, možná i roku a půl, neodcházejícího a otravného "reading
slumpu" mě dělá krapet šťastnější. Je vřelý pocit být zase tou osobou, kterou jsem byla. Takže pokud jste někdo, kdo se trápí s tím, že se nemůže pořádně začíst, že ho už čtení tolik neláká, nebo že už necítí tu touhu číst, doporučuji si stanovit nějaký měsíční gól. Klidně přečtěte jen jednu knihu, ale věřte mi, že až ji dočtete, budete se cítit tak plni energie k objevování nových příběhů, že už nikdy nebudete chtít přestat!

Ale abych se už konečně dostala k dnešnímu tématu. Tento měsíc jsem si dala za úkol přečíst jen tři knihy. A pokud se mi nepodaří ani to, budu i tak šťastná, jelikož zaprvé jsou to docela objemné knihy a mé čtení není zrovna nejrychlejší a zadruhé tohle je můj poslední měsíc ve škole ještě před tím, než nastoupím na celoměsíční praxi a tak je docela očekávající, že na nás budou učitelé co nejvíce tlačit co se písemek a opravování známek týče.

Četla jsem v dubnu 2018

1. května 2018 v 15:46 | Mona |  Četla jsem - WRAP UP
Dlouhých třicet dní uběhlo doslova jako lusknutím prstu a já se znovu hlásím s dubnovým WRAP UPem. Když se zpětně podívám na poslední čtyři týdny, musím si přiznat, že to byl pro mě osobně zatím ten nejhorší měsíc tohoto roku. Ať již se to týká mého psaní, grafiky, mých osobních výkonnů, všechno to stálo za starou bačkoru. Co se však čtení týče, nemohu být na sebe pyšnější. Ačkoliv… možná bych neměla být.